KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15989319
nr 1598 9319
Erling Johansson
(f. 1934), Sverige
Etsningar, 4 st, Signerad. Samramade, yttermått inklusive ram: 31x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:16:55
16/2 23:05:06
100 kr
18/2 15:06:56
Erling Johansson
Läs mer om Erling Johansson